Het NVLE Fonds heeft een cheque ter waarde van 25.000 euro ontvangen , die beschikbaar is gesteld door het goededoelenfonds van Nationale Nederlanden.
Franka Loeve is werkzaam bij Nationale Nederlanden en heeft meegedaan aan een prijsvraag waarbij een voorstel voor een project kon worden ingediend bij haar werkgever. Franka Loeve heeft, samen met Danielle Cohen, een mooie lobby-actie in gang gezet waardoor haar project zoveel stemmen kreeg dat het in de top 3 eindigde en werd beloond met financiering voor het project ter waarde van 25.000 euro. Dit bedrag zal worden besteed aan onderzoek naar herhaalde miskramen en antifosfolipiden syndroom, in samenwerking met ''The recurrent miscarriage research-group', een samenwerkingsverband tussen de afdelingen Verloskunde, Pathologie en Immunohematologie van het LUMC.
In het septembernummer van NVLE Venster is het verhaal van Franka Loeve te lezen.
Tijdens een minisymposium op 12 september in het LUMC te Leiden is de cheque overhandigd aan NVLE voorzitter Marja Kruithof.